Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges, hogy energia...

Lehetséges, hogy energia italos doboztól kaptam el szájfertőződést?

Figyelt kérdés

Annyira nem durva a dolog minta gugli képek,de rettenetesen fáj. Van egy herpesz szerű valami az alsó ajkamon és ha nyál vagy bármi kenőcs éri rettenetesen csíp. :( Próbáltam herpesz kenőcsöt kenni rá meg tapaszt felrakni...jegeltem is és ma elmentem vele orvoshoz,mert már sírtam annyira fájt...és ő mondta,hogy valami fertőződés. Kaptam gyógyszert és 2 fajta új kenőcsöt. Kicsit olyan Szandikásra van dagadva a szám... :D Ami azért gáz és kellemetlen,de folyamatosan jegelem.

Amúgy...az okát nem tudom,hogy miért ilyen. Nem ittam más után...párom van,de neki semmi baja nem volt és most sincs. A doki kérdezte,hogy nem-e ittam kocsmába (poénkodott :D) vagy fogorvosnál voltam az elmúlt pár napban,de nem. Viszont eszembe jutott hogy ittam dobozos üdítőt meg energia italt... Szerintetek?


2012. szept. 20. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet attól is. Gondolj bele hány kézen átment az a doboz, mire kikerült a polcra, és azokban a kezekben mik voltak, vagy kié volt az a kéz és mit csinált vele...
2012. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár éve láttam egy műsort,ahol épp az ilyen dobozokon lévő baktériumokról volt szó...

Mutatták a boltok polcain lévő tenyészetet is.Sőt,amikor filmeztek,akkor épp a dobozos üditők tetejéről figyelte őket egy egér...

A műsor végén megkérdezte aki a filmet készítette,hogy vajon hányan vannak olyanok akik csak kibontják és rakják is a szájukhoz...Számomra elgondolkodtató volt,azóta nem is nagyon ittam dobozból dobozost.

Viszont most a párod orális kényeztetését egy kicsit mellőzzétek,nehogy átterjedjen rá.

Bár gondolom,nem sok kedved van fájos,duzzadt szájjal az orálhoz.

Mielőbbi javulást kívánok!

2012. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Szép napot nektek! :)

2012. szept. 20. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Így vna, 2-nek igaza van.... Lepisili, megmássza egér, patkány, ki tudja mi még.

Aztán aki bepakolta a csomagoláskor, mert lehet hogy dobozonként rakták össze a nagykernél ki tudja milyen kézzel fogta meg? Egy ismerősöm rendszeresen a papírpénz bankót vette a szájába, míg el nem kapott egy klassz fertőzést.. A pénz még az energiaital dobozától is koszosabb...

Töltsd ki inkább pohárba, igaz, hogy akkor is érintkezik a doboz felületével....Mellesleg nem is egészséges az energiaital, ahogyan ezek a dobozos üfdítők sem....

2012. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!