Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ido dohanyzas utan...

Mennyi ido dohanyzas utan veszi eszre a fogorvos/haziorvos a fogakbol h cigizel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez sok mindentől függ. De most mond meg őszintén: az számít, hogy észreveszi-e a fogorvos, vagy az, hogy a tüdőd "észreveszi-e"???? Kit akarsz becsapni???
2009. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
A legjobb barátom 7 éve cigizik, és hófehérek a fogai, én nem cigizek és sárgák... Döntsd el
2009. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elsonek:de okos vagy te kocsog..a masodiknak koszi a semmit:S
2009. aug. 3. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a köcsög az te vagy, igenis sok mindentől függ: mennyit szívsz, milyen erőset, mosol-e fehérítő fogkrémmel fogat legalább naponta kétszer, alapból fehérek-e a fogaid vagy sárgák? És még mindig nem értem, miért lényeg az, hogy észreveszi-e a fogorvos, háziorvos vagy sem? Én már messziről érzem a leheleten, a ruhán, a hajon. Nagyon büdös annak, aki nem cigizik. És ne csodálkozz: Hülye kérdésre hülye válasz.
2009. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok:

Ez neked semmi volt? Jesszus, gondolkodj már, tudod ez azt jelenti, hogy mindenkinél mások az anatómiai viszonyok, kvázi lehet neked egyáltalán nem fog látszani... csak kicsit gondolkodni kellett volna, néha az sem árt.

Ja, és szólj a szüleidnek, hogy a köszönöm vagy valami ilyesmi szót tanítsanak meg neked, mert ahogy látom ez hiányzik a szótáradból.

2009. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
abbol veszi eszre h cigizel-e h a foginyen latszik, elszinezodik vagy sorvad, es a szajnyalkahartya is elvaltozasokat mutat , ezek a tunetek valtozo idotartam utan jelennek meg attol fuggoen h mennyit szivsz, ha masszivan fogyasztassz akkor akar par honap utan ,de ez emberfuggo
2009. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés, Istenem :D Mivan, attól félsz anyukád megtudja, hogy cigizel?
2010. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!