Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sztk ban mivel tömnek? Szép...

Sztk ban mivel tömnek? Szép fehérrel, v feketével? Megbízható?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen feketével? A TB a cementtel tömést fizeti.
2012. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amalgám ingyen van, de nem ajánlom. Fehérért általában fizetni kell, ezért javaslok egy magán orvost, aki tisztességesen teszi be a tömést, nem hagy még bent szuvas részeket.
2012. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Ha egyáltalán betömik!

Nekem nem voltak hajlandóak tömni, megkapirgálta és azt mondta, hogy nem elég nagy a luk, még nem kell tömni....

2012. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem fehérrel ingyen tömtek már 2-3 éve, de jól betömte, semmi gond nincs vele.
2012. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyílván nem mindegyik fogorvos egyforma. De azt nem tudhatod, hogy jól tömte be, majd később derül ki. Én is azt hittem, hogy jól van betömve, de azóta ráköltöttem vagy 60 ezer ft-ot, mert nem zárt rendesen a tömés, gyökérkezelés, korona stb...

Meg kell gondolni, hogy érdemes e kockáztatni, még mindig olcsóbb most 10.000Ft egy tömésért, ami biztosan jó, mint később 60-100.000Ft, ha teljesen új fog kell.

2012. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg kell érdeklődni hogy jó orvos-e. Akihez én járok annak van maszek rendelése is, de mivel hozzá tartozom ezért én az SZTK-sra járok. Nagyon korrektül végzi a munkáját.
2012. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!