Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A történetem röviden. :Egy...

Gárda kérdése:

A történetem röviden. :Egy hónapja a fogamat gyökérkezelték. A Dr. Bá fúrt rá egy hatalmas lukat. Ez az alsó szemfog. Azóta nyitva van, öblítésre kellett eddig járnom. Most kaptam időpontot tömésre, de ismét fáj. Ugye meg menthető?

Figyelt kérdés
Félek,hogy kihúzzák

2012. okt. 1. 13:06
 1/1 2012XY válasza:

Nos ez Úgy hívják többszöri üléses gyökérkezelésnek. A fogak átka hogy van hogy több gyökércsatorna van mit kell lennie, esetlegesen ezt a csatornát nem vették észre és nem idekezelték ki. Vagy nem távolították el az összes idegszövetet a fogból és ezért is lehet érzékeny ez mindkettő hiba. A fog megmerhető természetesen, ha valóban az eljárás volt rossz, és a foggal van a probléma és nem az ínnyel, ha a fogat körülvevő szövetekkel vagy / és az ínnyel van probléma esetlegesen ezért is fájhat. Lényeg mikor mész vissza az orvoshoz(mindenképp meny vissza minél előbb) ezt a problémát minden kép mondani kell és meglátják hogy m a valódi probléma. :)


( De természetesen más egyéb problémák is lehetnek jelen esetben de ezek a leggyakoribb okok amit írtam. )


Remélem segítettem :)

2012. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!