Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Iwhite fogfehérítő készlet....

Iwhite fogfehérítő készlet. Van, aki már próbálta? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ne ess bele ilyen csapdákba, nem olyan jók ezek. Inkább doki és ő fehéríti 20-25 ezerért ( sablonnal, otthon, 7 éjszaka kell viselni), szal előtte leveszi a mintát. Évente 1x-2x csinálom max, és elég. Egyszer kell csak kiidobni pénzt rá, a sablon a drága, a második alkalommal már cska a gélt kellett meggvennem bele, az már csak 5000 volt. Érdemes ezt.
2009. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én csináltam dokinál fehérítést és iwhite-ost is. Tök ugyanaz volt az eredmény, meg minden, csak a doki csinálta a nagy hókuszpókuszt, uyganúgy egy hétig tartott, csak a végére lekaszáltak 30.000 Ft-ra. OKOS A MÁS KÁRÁN TANUL :))
2009. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Úgy látom, ténygleg mindenkinek más a hatása. Nekem ma volt az utolsó napom. (5napig használtam a villanófényeset) nekem semmi hatása nem volt. :( pénzkidobás volt, és még a sín is kényelmetlen volt a fogamon, még mindig fáj az ínyem tőle.
2010. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jók a tapasztalataim! Fehérebbek lettek a fogaim, igaz akinek gyenge az ínye, annak kellemetlen lesz kicsit utána. Sajnos én is idetartozok, de abszolút megéri számomra ennyi pénzért!
2011. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is ma végeztem vele. nekem csak 1 árnyalatot fehérített, sajnos. nekem a sínnel semmi bajom nem volt.
2011. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!