Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek van ilyen porcelán...

Akinek van ilyen porcelán (vagy kerámia) héj a fogán, írna tapasztalatokat? Lehet ilyet tetetni csak 1 fogra is? Van egy tömött fogam, a második és el van színeződve, erre gondoltam ilyet rakatni.

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

volt gyökérkezelésed is?

nekem csak tömésem van, mégis elszíneződött, de sima fogfehérítéssel kifehérítették. persze új tömést kaptam.

akkor para ha gyökérkezelésed volt, mert arra ez nem használ és akkor szoktak porcelánhéjat rakatni.

én utánakérdeztem, igen, lehet egyre is tetetni, de le szoktak reszelni hozzá a fogból, néha elég sokat, ezért nem vállalom be.

egy olyanról is hallottam mikor nem kerámia, hanem a fogtömő anyaghoz hasonló valamit tesznek rá. az nem olyan szép és strapabíró de azt hiszem, ahhoz nem kell a fogból reszelni, vagy ha kell is, kevesebbet mint a kerámiánál.

2012. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!