Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » XX. Kerületben vagy valahol...

XX. Kerületben vagy valahol Budapesten tudtok ajánlani megbízható, alapos, nem kapkodós fogorvost?!

Figyelt kérdés

Volt egy állandó orvos, de mindegyik fogam tömését elrontotta, most amit feltett 2-3 éve korona kettétörött (mivel a fogaim nagyon törékenyek és a koronára is vigyáztam, sosem ettem mogyorót sem hasonló keménységű ételeket).

Már nagyon elegem van, hogy nincs fogorvosom. Jártam ezen kívül még 2-höz de nem voltam megelégedve velük. Az egyik nem tudott tömni, kiesett a tömésem(egy helyről) 8x(!!!)...

Rengeteg helyen kint van a fogorvosok elérhetősége de egyiket se ismerem... ők is ismeretlenek votlak mégsem váltak be, inkább tapasztalatokra hagyatkoznék....

Jelenleg amit meg kell csináltatnom: a ketté tört koronám helyet egy másikat, illetve 6 fogam rossz, még ezeket kell kezelni....


2012. okt. 12. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A központban (szökőkútnál) van egy maszek fogorvos, gyökérkezelést meg pár tömést csinált nekem,de én nagyon tudom ajánlani :))
2012. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ott a buszmegállónál a lépcsőn felsétálva?

Dr. Acsai Károly?

2012. okt. 12. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogcentrum
2014. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!