Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek hány fogatokat húzták...

Nektek hány fogatokat húzták már ki és hány évesen?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam fogorvosnál, 21 éves vagyok és 5 fogamat kéne kihúzni.

2-t már kihúztak 15 évesen. :S


2012. okt. 13. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18 evesen egyet, a fogszabalyzas miatt! De most 29 vagyok es 3 fogamat be kell tomni.
2012. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az ciki ha ilyen sokat ennyi idősen kihuznak mi lesz veled 40 évesen? protko?
2012. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is 21 vagyok és nekem már ki van húzva kettő. 17 évesen húzták ki asszem. Most megint ki akarnak húzni 2-t (sztk - s doki), de inkább elmegyek egy magánhoz hátha megtudja menteni. Sajnos ilyenek a fogaim!
2012. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a tejfogakat nem számoljuk, akkor a maradók közül 4-et kellett kihúzni: 2 felső oldalsó metzőimet, mert a szemfogaim nem tudtak kinőlni tőlük. Ezen kívül a jobb felső 6-ost egy ciszta miatt, ami kitolta a fogamat fogívből (vagyis magasabban volt a fogam, mint a mellette lévők) és a bal felső 7-est, mert a görbe, elhajlott gyökereim miatt nem lehetett gyökérkezelni és a bölcsességfogamnak is így lett helye kitörni.
2012. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok eddig 2 fogamat húzták ki ... Az egyiket normálisan ki tudta húzni a doki a másikat viszont beletörte és mennem kellett szájsebészetre(ki kellett vésni a foggyökeret senkinek sem kívánom :)

Pont a legmelegebb napra kaptam időpontot és azt mondta a doki h ne érje nap mert feldagadhat a szám na mondom oké.. 40 fokba tűző napnál :D

2012. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem kettőt fogszabi miatt,kettőt azért,mert tropára mentek,az utóbbi 2 pótlásával most nyűglődök,de ha minden igaz,kb 3 hét múlva kész lesz.30/N
2012. okt. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

26 vagyok, egyet húztak 20 évesen, igaz az tej fog volt. Menj el magán rendelésre!

Gondolom nem akarsz fogatlanul élni!

Egy teljesen új fog kb 100.000ft, viszont ha gyökérkezelik és koronát rakatsz, megvan kb 60.000ből!

Melyiket választanád?

Egy rossz fog gyökére is rengeteget ér, nem kell kihúzatni, csak ha a magán is azt mondja, hogy menthetetlen.

Nekem 2 rágófogat is gyökérkezeltek, korona került rájuk, így nem kellett kihúzatnom.

2012. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25 vagyok, mégcsak tömött fogam sincs, pedig bizony iskolás koromban hétvégén, nyaranta vagy amikos sokat otthon voltam a napi egy mosás már nagyon jó teljesítmény volt. Ilyen ez a fránya genetika.
2012. okt. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20 leszek és 5 fogam kellett kihúzni.Ebből 2 a fogszabályzó miatt,2 azért mert nagyon nem jó irányba nőttek.Egyet pedig azért,mert a régi fogorvosom gyökér kezelte a fogam és annyira jól sikerült,hogy a tömés kiesett belőle,másik doki pedig már nem tudta betömni annyira szétfúrta az előző.Hozzáteszem,hogy 32.000Ft-ért gyökér kezelte 4 évvel ezelőtt.Nagyon örültem neki amikor ki kellett húzni...
2012. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35 vagyok, húzni nem húztak, tömött fogam az van.
2013. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!