Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnapra van időpontom fogorvo...

Holnapra van időpontom fogorvoshoz, de nagyon köhögök, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Félek, hogy majd meg kell állnia félpercenként, nem tudtok vmi praktikát, ami csillapíthatná a köhögést?
2012. okt. 13. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:

vasárnap rendel? :O


én, ha nem nagy a baj a fogammal, lemondanám

2012. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ügyel a hétvégén, nekem meg hétköznap nem jó a munkám miatt, így elvállalt hétvégére. Csak az a baj, hogy kb. csak 1,5 havonta ügyel ő, tehát ha holnap lemondom, várhatok megint 1,5 hónapot. :S
2012. okt. 13. 23:39
 3/8 anonim ***** válasza:

hát akkor menj el, mond meg neki mi a szitu, aztán kiderül, hogy vállal-e

talán, ha tátva van a szád, kevésbé jön rád a köhögés, nem tudom

2012. okt. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is ebben bízok, hogy nem fog rámjönni a köhögés, mert most is csak egy pár órája köhögök egyfolytában, napközben volt, hogy 2-3 órán át egyáltalán nem köhögtem, csak néha-néha jött rám egy-egy kisebb "köhögési roham".


Egész nap tantum verdéztem a torkom, de hát várható módon semmit nem ér. :S

2012. okt. 13. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
A fogorvos behajit egy lidocaint és simán kirántja két köhögés közt. Azért fogorvos.
2012. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem ránt ki semmit, mert nem húzásra mennék. :D
2012. okt. 14. 08:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Fúrás és tömködés közben nem praktikus,ha valaki köhög,szerintem tök balesetveszélyes,én amikor megfáztam,átrakattam 3 nappal későbbre.
2012. okt. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el és kérdezd meg hogy elvállal-e így. Ha olyan kezelést kapsz (pl tömés, gyökérkezelés), ahol lehet használni nyálelvszívót, az nagyban segíthet, mert beporszívóz mindent, ami a nyálkahártyát zavarhatná (azaz tudsz közben a szádon keresztül lélegezni). De attól még persze lehet hogy elküld, nehogy összefertőzz valamit.
2012. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!