Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt fog, lüktető? <<<<<<<

Begyulladt fog, lüktető? <<<<<<<

Figyelt kérdés

Üdv csütörtökön mentem fogorvoshoz mert már be volt gyulladva a fogam ,nem fájt mert már kivették a gyökerét .. viszont most hogy kihúzták olyan rossz szájízem van? :S folyamatosan mosom a fogam :/ ez elfog múlni vagy valami gáz van? ezzel mit lehet kezdeni?


másik kérdés hátha erre tudjátok a válasz 1 hete fáj a másik oldalon lévő fogam amikor alszok ,de csak akkor elalszok egyszer csak felkelek mert lüktet mint az állat 10-15 perc múlva elmúlik és semmi probléma?



2012. okt. 14. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű még a fog helye váladékozik, illetve még ott van az üres üreg, ezért a kellemetlen szag. Majd ahogy gyógyulgat, úgy eltűnik valószínűleg.

Amivel segíthetsz rajta, hogy nem nagyon eszel tejtermékeket és igyekszel távoltartani a lyuktól minden kaját, hogy ne "tömd tele", mert az onnan biza nehezen jön ki. Ez is okozhat kellemetlen szagot.


A másik kérdésedre nincs ötletem, mutasd meg egy fogorvosnak azt is, lehet egy enyhe gyulladás, vagy egy gennyzacskó.

2012. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ahol kihúzták ott van egy kis "cafat" ami így lifeg azzal mi lesz? mert már most idegesít
2012. okt. 14. 18:12
 3/3 A kérdező kommentje:
próbálok nem azon az oldalon enni , amúgy ma ettem melegszendvicset :s azon volt trapista sajt :S
2012. okt. 14. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!