Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Átlagosan mennyiért csinálnak...

Átlagosan mennyiért csinálnak meg egy darab porcelánfogat?

Figyelt kérdés

Van 2-3rossz fogam, melyek kihúzásra várnak, és ezek helyett szeretnék majd porcelán fogakat.

Nem teljesen értem mi az a korona, és hogyan oldják meg, de átlagosan mennyiért csinálnak meg egy darab műfogat/porcelánfogat?



2012. okt. 14. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos árakat nem tudok mondani, viszont nagy butaság sak úgy kihúzatni fogakat, mert a mű sose lesz olyan, mint az eredeti. Jobban járnál ha koronát tetetnél rá, vagy gyökérkezelés, tömés vagy nem tudom mit kell vele csinálni, de mindenképpen jobb lenne a sajátodat helyrehozni.

A korona az ilyen:

[link]

ráteszik a fogra hogy védje azt.

2012. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem elég rossz fogakat gyökérkezeltek, majd arany betétes koronát kaptam, mert fémallergiás vagyok. Hátsó fogakra jó, ha nem tiszta porcelén, elsőkre szoktak porcelánt tenni.

Így a gyökérkezelés, tömés, korona volt egy fogra kb 60.000Ft.

Egy teljesen új fog műgyökérrel 100.000Ft vagy több, pontosan nem tudom, úgyhogy megéri megtartani a fogat.

ha nem vagy fémallergiás akkor kb 45.000-50.000ből jönne ki a gyökérkezelés, korona.

De ezek az én orvosom árai, valamennyire eltérhetnek, de érdemes egy jó orvost választani.

2012. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!