Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozóval lehet enni...

Fogszabályozóval lehet enni zsemlét?

Figyelt kérdés
Suliba általában zsemlét eszek, ami meg van csinálva szendvicsnek. Attól félek, hogy ha összeharapnék, akkor azok a kis pöttyök leesnének.

2012. okt. 15. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nem fog leesni.nekem is volt.
2012. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

nem lehet. csak kiflit.


(basszus, milyen kérdés ez már)

2012. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Milyen baz*meg?!


Ha van fogszabályozód, akkor talán tudod, hogy megvan, hogy mit meg hogyan lehet enni. Úgyhogy ha nem tudsz normális választ adni, akkor mehetsz is a ...-ba. :)


Első hozzászóló: Köszi, majd megpróbálom akkor :)

2012. okt. 15. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Talán akkor nem ártott volna a dokit megkérdezni, aki feltette. Azért van, hogy kérdezz tőle basszus.. ostoba kölök... vagy kérdezd anyád.
2012. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármit ehetsz, amit tudsz.

Nekem rossz zsömlét harapni, ezért tényleg csak kiflit szoktam. De volt már, hogy ettem zsömlét, és nem estek le a brekettek.

Egyszer a sima csirkemelltől esett le, egyszer meg fogmosás közben.

Hidd el, ha akar leesik akármitől, ha meg nem, akkor haraphatsz ólomba is. ´;)

Próbáld ki, hogy neked "kényelmes-e", ha nem, akkor válts kiflire. :)

2012. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mai zsemléket és nem javasolnám fogszabályozóval enni, mert még anélkül is nehéz elharapni :D (Nyúlik, mint a gumi...)


Tényleg egyél inkább kiflit, mert ha nem is tudod elharapni, de kézzel is normálisan tudod tépni és falatonként megenni. Ja és ha harapni akarod a szendvicsed, akkor ne tegyél bele paprika karikákat, paradicsomszelet meg salátát, mert rögtön fönn akad a breketteken :D Sajt-sajtkrém-májkrém-gépsonka a nyerő.


Egy fogszabályozós.

2012. okt. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!