Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészeten fogják kihúzni...

Szájsebészeten fogják kihúzni (esetleg kivágni) a fogamat. Szerintetek fájni fog?

Figyelt kérdés
Érzéstelenítést fogok kapni, de ha beletörik egy darab akkor csinálnak egy kis vágást és úgy szedik ki. Van valaki, akinek már csinálták és le tudná nekem írni, hogy milyen volt? Ugyanis nagyon félek. Előre is köszönöm!

2012. okt. 15. 14:23
 1/4 anonim válasza:
Nem fáj, semmit nem érzel, ha nincs gyulladásban. Még most sem kell megijedni, a gyulladás mértéke sem mindegy, iszonyatosan be kell durrannia a fogadnak ahhoz, hogy az érzéstelenítő ne hasson, úgy meg nem állnak neki, antibiotikumos kezelést kapsz előtte, hogy le vigye. Gondolom nincs teniszlabda nagyságú tályog a fogadon... Az esetben húzzák gyulladtan is, de ne félj, kellemetlen persze senki nem szereti, viszont ne is halld meg aki ijesztgetni akar!(Párom fogorvos)
2012. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, teniszlabda nagyságú tályog van a fogamon, de azt mondta a fogorvos, hogy gyökér-kezelt és gyökértömés van benne. Nem bírom a fájdalmakat, ami nem jelenti azt, hogy nem fogom kibírni, ha ki kell. Csak tisztában szeretnék lenni vele, hogy mit fogok érezni.
2012. okt. 15. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem szájtömésen egy kis gyökérdarabot szedtek ki úgy hogy nem vágták fel az ínyemet :) kifeszítették valami eszközzel. Utána egy kicsit fájt de szerintem sokkal elviselhetőbb, mint amiket előtte átéltem vele.
2012. okt. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szájtömésen.... azaz szájsebészeten. csak épp úgy fáj a fogam hogy kb nem vagyok tudatomnál :)
2012. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!