Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem értem, mit tegyek?

Nem értem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Munkanélkülire bejelentkeztem 6 év munkaviszony megszűnése után. Babám született, kaptam is a tgyást, most a gyedet hamarosan (elbírálás alatt).

Fogorvosnál voltam, ahol szóltak, h a taj kártyám nem érvényes.

Utána érdeklődtem és azt mondták, h nem lehetek két szervnél bejelentve/igazolva, így ha megérkezik a gyed papírom a taj kártyám automatikusan "visszaáll" (be kell vinnem a munkanélkülibe, ahonnan átadnak, viszont a rendszerben maradok).

Nem tájékoztattak sehol, h az elbírálási idő alatt kérnem kell egy igazolást, pontosan az ilyen kellemetlenség elkerülése miatt.

Az lenne a kérdésem, h jövőhétre van sztkba fogtömésre időpontom.

Ezt a doki megcsinálja ingyen? Vagy tegyem át akkorra az időpontot, ha már rendben lesz a TB kártyám?

Illetve később, ha minden visszaáll, akkor nem kell visszamenőleg fizetnem semmit?



2012. okt. 16. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy nem kell fizetned, ellátnak ingyen, de jelenteniük kell a NAV felé, hogy nem vagy biztosított. Persze én felhívnám a fogászatot, hogy ők mit mondanak.
2012. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!