Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne a fogaim...

Mennyibe kerülne a fogaim rendbetétele?

Figyelt kérdés

elöl az összes szinte áttetsző, sárga, fáj egy csomó.

Szét lettek tömve, a tömések besárgultak, elcsúsztak és a fogaim elrohadtak utána.

21 éves vagyok, és ilyenek a fogaim napi 2 fogmosással, és cukormentes, vitamindús táplálkozás mellett. A fogorvosok azt mondták, ne foglalkozzak a folyamatosan tönkremenő fogaimmal, mert erre nincs semmi megoldás.


Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?


Akik gúnyolódni akarnak azok magukba tegyék, van elég bajom ezen kívül is.


[link]

[link]


ahol lyukat láttok, az egy korona, ami pár napja lötyög a fogamon, nem esik le és a doki szerint hagyni kell, majd egyszer leesik. Ez alatt alárohadt a fogam ami nem érdekli. Ezért IS fogorvost váltottam. Drágább akihez megyek, de bízom a legjobbakban, mert nem bírok már enni ezekkel... :(

18 éves koromban 3 fogam pl ripityára törött, aztán csak romlanak megállás nélkül. A csontjaimmal egyébként semmi probléma, de a fogaimmal valami nagyon nincs rendben és akármennyire is bújom a netet és kérdezem az orvost nem tudtam meg semmit sem....


2012. okt. 16. 22:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Baromi sokba fog kerülni.. több százezerre készülj :(((
2012. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
ha sok cukrosat eszel, és szénsavasat iszol, az rohammód tudja amortizálni a fogakat.
2012. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Tudok mondani neked Pesten kiváló magánfogászatot, de sokszázezerre készülj. SZTK-ban csak tönkre teszik az embert.
2012. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

"21 éves vagyok, és ilyenek a fogaim napi 2 fogmosással, és cukormentes, vitamindús táplálkozás mellett. "

én nem eszem és nem iszom cukros, szirupos dolgokat.

2012. okt. 16. 22:53
 5/29 A kérdező kommentje:

Hozzá szeretnék menni

[link]

ő nem "annyira" drága

a sokszázezer mit takar? mindegyikre korona kell?

2012. okt. 16. 22:54
 6/29 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de mivel mi nem fogorvosok vagyunk, és két fénykép alapján nem annyira látunk bele a szádba, mint egy fogorvos, csak nagyon kb-ra tudjuk megmondani, hogy több százezer lesz... elnézve az árait, sok százezer.

hogy melyikre kell korona, vagy mit kell vele csinálni, azt csak ő fogja tudni, ha megvizsgál.

2012. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
hupsz, bocsi.. a mit eszel rész kimaradt..
2012. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is sokmindent kelett rendbetenni,volt egy csomó tömés/töméscsere,egy gyökérkezelés,fehérítés,szabályzás,2 implantátumos pótlás.Úgy 600 ezernél járok most:(
2012. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, egy fél éve megjártam a magánorvost, akkor volt egy általános kivizsgálás (5 rugó, de nagyon alapos) 3 fogam tömték (nem volt szükségszerű, de inkább minthogy kilyukadjon), 1-et sokáig gyökérkezeltek (értsd többszöri gyógyszeres töméscsere, tisztítás és röntgen, az sztk-ban tönkre tették sajnos, úgy kellett megmenteni), majd betömték és visszapótolták egy részét illetve teljes fogkőeltávolítás is volt. 100 rugót hagytam ott. És nem egy atomdrága hely volt, korrektnek tartom az árakat egy átlagfizetéshez mérten, a doktornő is tündéri volt és nagyon profi. Szóval relatíve a gyökérkezelésen kívül semmi komoly és mégis annyi pénzt otthagytam... Most gondolj bele a te esetedbe.
2012. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Jézusom...

Most is ugy kertem kolcson, valoszinu nem lesz penzem masra..

2012. okt. 17. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!