Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki jó szájsebészt ajánlana...

Blacika kérdése:

Valaki jó szájsebészt ajánlana aki altatásban is végez beavatkozásokat? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
A mai röntgen után kiderült, hogy nagyon rosszul nő a két alsó bölcsességfogam és ezért ki is kell őket venni. Nagyon félek és szeretném ha altatásban csinálnák meg.

2012. okt. 23. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az érzéstelenítőtől SEMMIT nem fogsz érezni! SEMMIT! Nekem a Jánosba szedték ki, én is úgy bevoltam parázva, hogy majdnem elájultam a helyszínen, úgy kellett legyezni, meg itatni. Bementem majd besz*rtam és amikor beadott két injekciót...Mintha a világ legnagyobb csodája történt volna :D

De ez most komoly. Az elsőbe volt valami adrenalinos lötyi, a második a kemény érzéstelenítő, maximum akkor érzel kellemetlenséget, de csak annyi ideig amíg befecskendezi. És utána semmit!

10 perc alatt megvagy a két foggal, utána pedig fájdalomcsillapító, hogy ne fájjon amikor kimegy az érzéstelenítő.

2012. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj a Mária u-ba (SOTE)
2014. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magándokinál elég sokba kerül
2014. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!