Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Minden fogormos belenyom...

Minden fogormos belenyom izomból az ínybe egy két fém lapkát meg drótot fog felépítéskor?

Figyelt kérdés
Nagyon durva, még most is fáj :S és látszik is a nyoma.... ez normális??? magán fogorvos és előtte direkt szóltam, hogy gyengén!
2012. okt. 25. 05:45
 1/7 anonim ***** válasza:
No ennek a kérdésnek a megfogalmazáshoz ugorj még egyszer neki, mert eléggé zavarosra sikeredett. ! Tehát elmentél a fogorvoshoz, mert letört a fogad egy része. A fogorvos ezt felépíti. Nos a technikai részt nem ismerem, hogyan zajlik le, de egy fog felépítésnél, nem lehet gyengéd az orvos, mert akkor amit ma felépít, holnap leomlik. Mimóza lelkeddel próbáld megértetni, hogy semmi bajod nem lesz attól, hogy meglátszik a nyoma. Hogy fáj? persze hogy normális, hiszen meggyötrődött a fog környéke is. Ennyit el kell tudni viselni.
2012. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez ilyen.
2012. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, másképp nem tudja megcsinálni.
2012. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen, nekem is pontosan így csinálta a felépítést. Letört a fogam kb 1/3 része, de mivel nem fájt, ezért azt mondta, hogy meg lehet menteni. Mondjuk nekem sem előtte, sem közben, sem utána nem fájt. (1 teljes évig. Utána ugyanis ezt a fogat gyökérkezeltetni kellett.)
2012. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem már 2 éve letört és most kéne gyökérkezelni azt monda, most letört a tömés és ideiglenesen visszaépítette megint(csúnyább lett direkt hogy visszamenjek gyökérkezelni). Viszont nekem egyáltalán nem fáj (már az ínyem se) a fogam felső fele tört le és nem éreztem a -30fokos hideget amit hozzányomott.. szóval meghalt, de egyáltalán nem fáj :o elvileg a gyökérkezelés se fog, de azt utálom hogy szétcseszi az ínyem :( már nem fáj de.. akkor is.. mi történik amúgy ha nem gyökérkezelnék? és ha mondjuk 10 éven át nem fájna?:o gyökérkezeléssel rosszabb nem lehet ugye? és akkor azzal a fogammal soha többet nem lesz semmi gáz? amúgy második metszőfog, vagyis a pici amit nem annyira használok.
2012. okt. 25. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Szünetjeles fogsor nem szép, na meg enni se lehet vele
2012. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom most nincs is szünet rajta
2012. okt. 26. 21:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!