Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az fáj amikor felrakják a...

Az fáj amikor felrakják a fogszabályzót? És hogy lehet megszokni?

Figyelt kérdés

15L

És mit lehet olyankor enni?(laktózérzékeny vagyok)


2012. okt. 29. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

ha felrakják, pár óráig nem lehet enni, de ezt úgyis elmondják :)


persze fáj, meg majd mikor igazítanak rajta, akkor is kb egy hétig, de simán ki lehet bírni, ne gondolj semmi durvára.

ha megkötött a ragasztás, már lehet enni, de egy-két napig én csak puhább dolgokat ettem, mert azért fájdogált...

ha nem adnak, kérj ilyen fogászati viaszt, mert kidörzsölhetik a nyelvedet-szádat a fogszabályzó kiálló részei.

2012. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Maga a felrakás nem fáj, meg sztem elsőre nem is húzzák meg annyira... Később vacak, mikor meghúzzák, mert akkor pár napig sajog az ember egész fogsora... :( Enni ugyanúgy lehet, rágni is, mert az nem fáj...

Ez a viasz viszont tényleg jó, kérj, ha nem adnak maguktól! Eleinte tényleg az rossz, hogy kidörzsöl mindent a sok kiálló vicik-vacak, de az is csak az elején.

Kitartás! Szépségért meg kell szenvedni... ;)

Viszont majd ha egyszer leveszik, akkor ne mismásold el az éjszakait, mert én lusta voltam hozzá és visszaferdült a fogam :(

2012. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Maga a felrakás szerintem nem fáj. Utána kb. 1 hétig nem tudsz rágni, mert eléggé fáj. Nekem amikor meghúzták max. kétszer fájt a többinél semmi fájó érzés. Csak nagyon puha dolgokat tudsz enni az elején.
2012. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Felrakás pillanatában abszolút nem fáj, csak kb. estére sajogni fog az ember fogsora, ami nekem személy szerint nagyon fájt. Meg amikor állítanak rajta utána is ugyanúgy fáj, én ilyenkor veszek be fájdalomcsillapítót, mert nekem nagyon fáj:(
2012. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!