Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gócot kimutatja a fogröntgen?

Gócot kimutatja a fogröntgen?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve nagyon hullik a hajam, és voltam már mindenhol (vérvétel,ultrahang stb) sehol semmit nem találtak.


Tudom , hogy góc is okozhat hajhullást és ,hogy sokszor tünetmentes (fájdalommentes) ezért elmentem fogorvoshoz, csináltattam röntgent. Azt tudom,hogy az alsó bölcsességfogaim,ha beindulnak ki kell vésni ,mert vízszintesen van az ínyemben, de egyenlőre hála a jó égnek nem akar kijönni,szóval nem okoz problémát.

A doki is azt mondta,csak akkor nyúljunk hozzá,ha már próbálkozik,mert,hogy valakinek ki se jön egész életében, stbstb...


szóval ő azt mondta nincs góc...de ez röntgenből tisztán látható?


mert,ha így folytatódik még ennyi hajam se lesz :(


L/20



2012. okt. 31. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen kimutatja. Hormonális vérvételen is voltál?
2012. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

voltam sima vérvételeken, nem is egyszer, de ezek ilyen általános vérképek voltak... amiben volt pajzsmirigy , vas meg a többi vérsüllyedés stbstb...

ezek jók voltak, kivéve a vas volt kicsit alacsonyabb...

van más ami tipikuson hormonokat vizsgál??

2012. okt. 31. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sima arcröntgen kimutatta.Azért kellett kihúzni.
2012. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kèrdező javult a hajhullàsod?
márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!