Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogzománcból letört egy...

A fogzománcból letört egy hajszálvékony csík. Vissza lehet-e ragasztani és mivel? /csak értelmes választ várok/

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 19:34
 1/5 Diarmand ***** válasza:

/csak értelmes választ várok/


Ahhoz előbb értelmes kérdést kellene feltenni.

2012. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mi az,hogy értelmes kérdés? Ha a fentiekből nem lehet megtudni,hogy mi a probléma, akkor másképp nem tudom leirni.

Az értelmes válasz arra vonatkozik, amikor valaki el kezd jobbnál jobb ötleteket irni, ész nélkül, ami nem hasznosítható!

2012. okt. 31. 23:00
 3/5 Diarmand ***** válasza:

Nem elég hogy annyira hülye vagy hogy azt hidd, a csíkokban letört fogzománcot vissza lehet ragasztani, de a kérdésedből még az is kisugárzik, hogy ezt házi praktikákkal akarod magadnak megoldani.


Próbálkozz a következőkkel: technokol, pillanatragasztó, macskasz@r

2012. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehet.
2012. nov. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ELSŐ hozzászólónak: Bármit is irtál, mindent elárultál magadról.Ha valaki nem tud egy kérdéshez normálisan hozzászólni, akkor lépjen tovább!!!!Senki nincs rákényszerítve,hogy irogasson! Bölcsebb maradtál volna,ha csendben maradsz. Egyébként nem otthoni megoldást kerestem, azért annál sokkal értelmesebb vagyok csak érdekelt milyen megoldások vannak ilyen esetben!!!!
2012. nov. 1. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!