Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Szentkirályi utcában melyik...

A Szentkirályi utcában melyik fogászatot/szájsebészetet ajánljátok? A Szentkirályi 40 alatti Központi Stomatológiai Intézetet, vagy a 47 szám alatti Semmelweis-t?

Figyelt kérdés
Sima tömés lenne, kellene érte bármelyik helyen fizetni, valamint melyik hely előnyösebb? (időm mint a tenger az orvostanoncokra értve) Valamint a szájüregemben levő gyulladást tudják-e mindkét helyen kezelni ill. gyógyszert mondani rá? Előre is köszönöm, ma mennék!

2012. nov. 5. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom voltál-e már azóta, sokat nem tudok mesélni, de én jártam mindkét helyen.


Az orvostanoncokra szájsebészeti műtétet bíztam, pikk-pakk megvolt, amennyire meg tudom ítélni, profik voltak. A hely is kellemes, segítőkészek, rendesek. DE most vizsgaidőszak jön és ilyenkor már belassulnak a dolgok ott is..Meg én úgy tudom, hogy tömetni nagyon sokan járnak oda, ki tudja mikorra kapsz időpontot...


A másik hely sokkal lepukkantabb, sokára szólítottak, akkor sem találkoztam orvossal, kijött egy asszisztens, h a "doktornő hajlandó a fogaival foglalkozni", és elkezdtünk időpontot keresni, de csak hónapokkal későbbre volt, úgyhogy hanyagoltam....


Amiben mindkét hely jó, hogy ingyen röntgeneznek és elviheted a felvételt :D ( ha később mégis magándokihoz mennél)

2012. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szentkirályiba voltam nemrég, a szájsebészeten nagyon rendesek és jó munkát végeztek, a gyulladásra tudnak gyógymódot (ha olyan mint az enyém). Ha jól tudom a fehér tömés is ingyen van (odáig még nem jutottam el, de állítólag az amalgánt is kicserélik).
2012. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja igen lemaradt h a Semmelweis-ről van szó.
2012. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, hol lehet elvinni a felvételt? Amikor kijössz a röntgenből, de még nem vitted be a dokinak megmutatni? Mert nekem miután megnézte a doki, ottfogta, nem adta oda!

Szép fronttömés ki csinál ott, nem tudod?

2012. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor kijöttem a röntgenből még sokat kellett várnom, le is léphettem volna ,azt sem tudtam, hogy szólítanak-e valaha egyáltalán. Tehát simán elvihettem volna a röntgent, ahogy végül is meg is tettem, mert nem kezeltek ott végül
2012. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most ez melyik?

Gyulladásra meg antibio kell-

azt felírják sima körzeti rendelőben is

2014. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!