Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kecskeméten jó fogorvos?

Kecskeméten jó fogorvos?

Figyelt kérdés
Egy két hete költöztem Kecskemétre, tudnátok ajánlani egy jó fogorvost? Illetve ha mgé tanulok (főiskola) akkor nekem még ingyenes az ellátás?

2012. nov. 11. 15:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és az ínyem van begyulladva, tehát nem húzásra mennék. (Hallottam olyat, hogy csak olyat fogad, akinek húzni kell)
2012. nov. 11. 16:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr Csengery Attila. Dózsa György úton a non-stop hamburgeres mellett.Nekem is Ő csinálta fogaimat és 100%.Árba nem a legolcsóbb de profi.Ha van TB-d akkor megcsinálják az SZTK-ba is ingyen,de az egyenlő a vágóhíddal.
2012. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mennyiért dolgozik?

Ínygyulladásnál igazából csak megnézi, kezdeni nem tud vele semmit, max felír valami öblögetőt, nem?

Köszönöm a segítséget!

Nála kell időpontot kérni?

2012. nov. 12. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Hy! Nem tudom aktuális -e még a problémád ,de a válaszom igen.Kell időpontot kérni tőle ha jól emlékszem kedd délután lehet bejelentkezni a 0630 9531 534 es számon.Nekem 8500 ért javított 1 fogamat.Nem olcsó mint mondottam de Kméten Ő a best off.Egyébként ha elmész hozzá az állapotfelmérés ingyenes.Elmondja a lehetöségeket és csak ezután kell döntened hogy vállalod-e.
2012. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!