Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fájhat a pár hete...

Miért fájhat a pár hete gyökérkezelt fogam? Nem bírom tovább. Más is volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Néhány hete megfájdult a fogam ami mellesleg 2éve lett betömve. Elmentem a fogorvoshoz aki azt mondta,hogy ezt bizony gyökérkezelni kell. Oké... Kifúrta,kiszedte az idegeket,kifolyott a genny,és 2nap múlva már az arcom is kezdett visszatérni az eredeti állapotába. 4 nap múlva visszamentem,megbeszéltük,hogy minden oké,betömte. Annyit mondott,hogy majd 1-2hónap múlva menjek vissza,hogy még egy tömést tegyen rá,mert ez kikophat. Oké. De! Tegnap úgy ébredtem,hogy fájt a fogam! Visszamentem hát a dokihoz. Nagyon bosszankodott, végigütögette az egész fogsorom,nem akarta elhinni,hogy az fáj. Pedig,de,és még az ínyem is dagadt. Nem volt mit tenni,kiszedte az előző tömését és most újra kifúrta,stb. Éjjel természetesen egy percet se aludtam,a cataflamot marékszám eszem,és csak így tudom elviselni! Ja,és már réges-rég megszabadultam volna tőle,ha nem a jobb felső 2. lenne,ugyan is ez az egyetlen bajom,18évesen nem szeretnék fog nélkül maradni. Voltatok már ilyen helyzetben? Vagy keressek másik orvost? Holnap veszek gyulladáscsökkentőt is,hátha használ valamit. Segítsetek légyszi,mert félek,hogy már a cataflamtól lesz valami bajom! :(
2012. nov. 13. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Röntgennel ellenőrizte az orvos,hogy mi a helyzet?Valószínűleg nincs kiölve minden ideg,mert már nem szabadna fájnia,max az időjárási frontra lehetne picit érzékeny.Én megmutatnám egy másik dokinak,ha nem javul a helyzet.
2012. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem volt röntgen. De én is arra gondoltam,hogy kérek tőle beutalót,mert akkor elvileg ingyenes! Ő a körzeti orvosom,így nem kell neki fizetnem,ha a röntgenen kiderül,hogy más gond is van akkor fordulok csak máshoz!
2012. nov. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!