Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó-egy hónappal (!...

Fogszabályzó-egy hónappal (! ) a felrakás után iszonyúan elkezdett feszíteni egy fogam. Jelentősen erősebben mint a felhelyezés után fájtak, ilyen másnak is volt?

Figyelt kérdés
Még azóta nem aktiválták( nem állítottak rajta)
2012. nov. 14. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Nahát, csak most látom a kérdésed, valami hasonlót írtam ki most én is.:)

Sajnos én is első hónapban járok, így nem tudom hogy működik, miért feszít ismét a hónap vége felé a készülék.

Remélem idetalál valami tapasztalt ember és ír valami okosat.

2012. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaj de jó, hogy írtál! kikerestem a kérdésed, akkor ez tényleg természetes, ha már többen vagyunk így :)
2012. nov. 14. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja,az első hónap nagyon szeszélyes tud lenni.Én már a 9.-et nyomom:)
2012. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor azt mondod, hogy a későbbiekben már nem érnek ilyen meglepetések minket?:)


Egyébként nekem olyan félelmeim vannak a fogszabival. Pl. hogy mi van ha túl erősen mosom a fogam és lejön.. Mennyire jellemző, hogy a brekettek lejönnek?

2012. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
attól is félek!:D
2012. nov. 14. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem külön rakták fel a felsőt és az alsót. Akinek szintén, az számíthat rá, hogy az alsó is fog ilyet csinálni, vagyis a hónap vége felé belefeszít mégegyszer :) Teljesen normális a jelenség :)
2012. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nekem már megvolt az első aktiválás, de utána egy napig feszített, és az is "csak" az ívtágító miatt, maguk a fogak már nem. szerintetek ilyenkor is dolgozik a fogszabályzó? kicsit szomorú lennék, ha ez azt jelenti, hogy ilyenkor csak áll az egész. mert nekem felhelyezés után 5napig rossz volt, ez normális ugye, meg hó végén, amit írtam a kérdésben. másoknak milyen, nem fáj nektek sem?
2012. nov. 24. 00:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Dolgozik :) Erre nincs is jobb példám, mint mikor felrakták, feszített egy napig, majd a hónap nagy részében semmi, húzás előtt pár nappal, pedig megint fájni kezdett.... szóval dolgozik ;)
2012. nov. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt tapasztalom! Múlt héten húztak a fogszabimon, éreztem is, hogy jól meg húzza, fáj is mindegyik amin végighalad. Sőt, olyan illúzióm volt, hogy mintha már valamivel "több hely lenne a számban" (mélyharapásom van). Tartottam is attól hogy fog ez fájni, húzni este, mikor semmi nem vonja el a figyelmem. És meglepő módon szinte alig éreztem valamit. De hát biztos dolgozik, hisz azt éreztem mikor meghúzták.
2012. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Komolyan sírtok egy ilyen rögzített kis sz*artól. Akkor mi lenne veletek ha egyszerre kébe ezt is elviselni a hyrax nevű készülékkel és mellette még egy külső fogszabályzót is rá kéne rakjatok napi 16 órában. És akkor ti ennyi miatt már meg vagytok halva.


Hyrax: [link]


Delair-maszk (napi 16 óra): az első kép az oldalon: [link]

2015. jún. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!