Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek lehet úgy fogszabály...

Valakinek lehet úgy fogszabályzója, hogy még van tejfoga?

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
háát nekem a legtöbbet kihúzták, meg egy volt ami mindegy volt, arra nem raktak tappancsot. Bár nekem ideje is volt kihúzni 18 évesen
2012. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem kettő van, de láttam egy videót amin a csajnak nem volt rárakva a tappancs hanem miután kiesett a tejfoga a csontfogra rakták rá. a fogorvosom meg azt mondta hogy nem lehet..:/
2012. nov. 16. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem se tették fel még annó, pont ezért.
2012. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem még volt vagy öt, de nem rögzítettet kaptam, hanem kivehetőset, lehetett állítani, aztán, mikor pár kiesett, kaptam másikat. végül 14 éves koromban raktak fel rögzítettet, amit két évig hordtam. ha problémát okoz az evésnél, vagy folytonos csúfolódások tárgya a fogsorod, mindenképp menj el fogszabályzásra, én többek között ezért is mentem.
2012. nov. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem okoz gondot az evésnél, nem csúfolnak (de lehet hogy gondolják), csak nagyon csúnyák a fogaim. [link]

olyan mint a lánynak az elején. 0:27-nél látszik hogy kiesett a foga, és csak utána tették rá a tappancsot. így szeretném én is.

2012. nov. 17. 08:55
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is most fogják feltenni a fogszabit és volt egy tejfogam amit kihúztak. arra nem tesznek fel semmit mert az bármikor kieshet. nem fáj egyáltalán, mert nincs gyökere. ne félj tőle! :)
2012. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ghermann válasza:
Igen lehet akkor is fogszabályozó kezelése valakinek, ha van tejfoga. Sok esetben indokolt akár már 5-6 éves korban is a kezelés elkezdése, pedig akkor még a fogak nagy része tejfog. Ebben az időszakban persze többnyire nam ragasztott a készülék. Ugyanakkor vannak esetek, amikor még tejfogak s vannak a szájban mégis el lehet kezdeni ragasztott kezelést is. Mindig az adott eset határozza meg, mikor mi a legjobb.
2012. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen.Lehet.Nekem meg majd az osszes ragofogam tejfog es januarban lesz fogszabalyzom!!! :-)
2012. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!