Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A mandulám lehet begyulladva...

A mandulám lehet begyulladva csak az egyik oldalon? Vagy valami más probléma lehet? Az utóbbi egy hónapban kétszer is voltam fogorvosnál, szerintetek szóltak volna ha valami elváltozást láttak volna a számba? Vagy az nem az ő dolguk?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen tüneteid vannak ?

A mandula nem az ő dolguk, de ha látja hogy akut vagy tüszős mandulagyulladásod van nem nagyon szoktak a szájban ténykedni, visszahívnak ha meggyógyultál.

2012. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

2-3 napig fájt a torkom,reggelente!

Mostmár nem fáj,de még be van dagadva a mandulám,

vagy a fene sem tudja,hogy mi az.....

2012. nov. 19. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak reggelente?

Éjszaka nem a szádon át veszed a levegőt néha és aznap reggelre a nyálkahártya kiszárad , az nagyon tud fájni.

Most a fűtési szezonban jóval szárazabb a levegő a szobákban.

2012. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lehet attol is,de akkor mi lehet az ott a mandulámnál?

Szerinted ha valami elváltozás lett volna,akkor csak szóltak volna a fogorvosok?Vagy erre ne alapozzak?

2012. nov. 19. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:

A mandulához a fül-orr- gégészek értenek.

Szerintem keresd fel a szakrendelést az a biztos, mert jár az agyad rajta látom. Ezt nem rossz indulatúlag mondom, hanem ilyenkor már variál az ember, ott motoszkál a hátha mégis .... gondolata.

A száraz levegőt azért írtam, mert a fűtés kezdetekor nekem szokott fájni a torkom éppen ezért párologtatunk.

2012. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen felkeresek egy szakorvost!
2012. nov. 19. 22:35
 7/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk az általános orvos nem tud mondani semmit?

Hogy van-e miért félnem?

2012. nov. 19. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:
De, mert megvizsgál. De ő csak belenéz a torkodba, ha kifejezetten nagyobb azt ő is látja, de a gégész már kis tükörrel be tud nézni mögé is , illetve rányom hogy préselhető- e ki belőle váladék. Krónikus gyulladás esetén ez kinyomható belőle, de ez nem jelenti, hogy meg gyógyult ezzel, sajna.
2012. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom,én nem is annyira a mandula gyulladástól félek,inkább valami rossz elváltozástól!
2012. nov. 19. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor egyértelmű, irány a gégészet.

Majd írd meg, mi az eredmény, most már én is kíváncsi vagyok rá :)

2012. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!