Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A barázdazárás észrevehető...

A barázdazárás észrevehető vagy feltűnő?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert járok egy fogorvoshoz ,és mondta ,hogy van pár fogam,amin meg kellene csinálni a barázdazárást.Viszont megmondom őszintén,hogy én vidéken lakom és messzebb is lenne nekem ez az orvos ,ráadásul nála 2x annyiba is kerülne.Itt a közelben meg találtam egy olcsóbbat,(bár,azt nem tudom,hogy pont ezért nem lesz-e kevésbé tartós,vagy jó a barázdazárás...,mert ugye"olcsó húsnak híg a leve") Viszont az orvosomhoz más miatt később még vissza kell mennem,és nem tudom,mit fog szólni,ha meglátja,hogy másnál csináltattam meg a barázdazárást...

Tudom ,hülye kérdés,de mégis feltettem.:)

és köszönöm előre is,ha valaki válaszol rá!


2012. nov. 20. 22:51
 1/3 A kérdező kommentje:
ja ,azt elfelejtettem írni,hogy mondjuk egy fogorvos számára biztos teljesen,vagy jobban észrevehető ....nem ?
2012. nov. 20. 22:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is látom a fogamon, nemhogy egy fogorvos:D Olyan, mint egy kicsi fehér tömés a barázdában.

[link]

2012. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja igen ,persze ,igazad van!:)

Én is néztem ,neten am képeket róla ,csak nem voltam benne biztos.

azért köszi

majd akkor vhogy felcserélem a 2 időpontot ,és előbb megyek az én dokimhoz.

2012. nov. 20. 23:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!