Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Barátnőm vagánykodik azzal...

Barátnőm vagánykodik azzal hogy rohadnak a fogai, hogy értethetném meg vele hogy az rossz?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem szégyelli inkább, ehelyett mutogatja hogy nézzem már mekkora lyuk van benne. Már a csókolózástól is teljesen elvette a kedvem. Van olyan foga amiből már szinte semmi nincs! Hogy küldjem el fogorvoshoz?
2012. nov. 21. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
gusztustalan egy barátnőd van. legegyszerűbb, ha beszélsz vele vagy ha nem ért a szép szóból ultimátumot adsz neki. lehet, hogy gyerekes ez, de azért a szájápolás eléggé alap dolog.
2012. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy értetném meg vele, hogy faképnél hagynám, nem is értem alapból hozzá sem értem volna, ha rohadnak a fogai. Bocs de ennyi erővel a kutyát is csókolgathatnád.
2012. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez a szerelem. Lehet majd az lesz hogy szakítok miatta emiatt és ha tényleg szeret akkor megcsináltatja és visszakönyörgi magát. Csak ez így nekem is nehéz lesz.
2012. nov. 21. 11:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Biztos jó büdös lehet a szája, az nem zavar? Hány éves?
2012. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem büdös, összesen kb 1-2 alkalommal fordult elő csak. 19 éves.
2012. nov. 21. 11:59
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

A gond, hogy az ő szájában sokkal több a baktérium.

1. lehet szájszaga

2. az orr mellett húzódó éren keresztül a baktériumok "szívesen" közlekednek felfelé az agyba a belső szemzug mentén. Ez a véna mindenkinek megvan , kell a jó agyi keringéshez. Ha itt bejutnak a baktériumok képzeld el hogy mit tudnak csinálni az agyban, ha a tömör fogat,ami kemény szövetből van elrothasztották? Gyakorlatilag sajt szerűen szétfolyik boncoláskor az agya.

3. orál szex: hát nem tudom, de így már fene nagy gusztus kellene hozzá. Persze a csókolózáshoz is. Értékeld többre magad !!!

2012. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ez a baktériumok meg agy dolog.... Nem tudom honnan vetted, az valóban igaz hogy a bacik a vérbe kerülnek, de tudtommal a fogat elsősorban a savak emésztik fel, és amikor lyuk lesz akkor a lyukban szaporodnak el a bacik.
2012. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Adjál neki ultimátumot,hogy addig hozzá se nyúlsz,amíg nem kezelteti a rohadó fogait.Ez így nagyon gáz és undi lehet.:S Mellesleg a nagyon szétrohadt fogakat sanszos,hogy ki is kéne húzni,különben begócosodnak és egy csomó bajt csinálnak.
2012. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a sajtszerűen szétfolyó agy kicsit túlzás, maradjunk inkább egy agyhártyagyulladásnál/agyvelőgyulladásnál, de elég ha csak az állkapcsán keletkezik gyulladás, aminek hatására a szervezet elkezdi a csontszövetet lebontani, és a fogat majd nem lehet anélkül kihúzni, hogy el ne törne az állkapcsa.


Azért fogászati problémáknál még ne vizionáljunk 3 hónapos vizihullát.

2012. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem az zavar hogy milyen állapotban vannak, az ő baja ha majd fájni fog neki vagy nem tud rágni, azért azt nem hiszem hogy belehalna. Hanem az ahogy felfogja, hogy örül neki milyen lyukas és nem szégyen érzete van és mihamarabb megcsináltatja. Engem nem érdekel ha nem megy vele orvoshoz, mert nem büdös a szája, és nem is látszik, csak ne újságolná az ilyet nagy mosollyal. Csók és orál eddig is volt és ezután is lesz.
2012. nov. 21. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!