Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi egy fogtömés náluk?

Mennyi egy fogtömés náluk?

Figyelt kérdés

Szeged: Dr. Hoppenthaler János

Kiskundorozsma: Dr. Stumpf Lóránt


Nincs sok pénzem és a körzeti fogorvos alkoholista, a fogklinikáról meg majdnem kivágtak és ott csak februárra lesz időpont.


2012. nov. 21. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oldalon nem írják,nagy általánosságba tudom mondani,hogy egy magánrendelői fogtömés kb. 8-12E.
2012. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább 10-16ezer. Attól is függ, melyik fogba kerül ( hány felszínű.)
2012. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a legfőbb gondom, hogy én 12-16 ezret találtam más orvosoknál. Reménykedtem, hogy ők olcsóbbak. Ez egy jó nagy rágó fogam. Nagy őrlő, abból is a legnagyobb :) És az oldalából letört egy darab, meg tömött is. És még van egy koronám, ami 3 éve - mióta megcsinálták - evés és fogmosás közben vérzik. A doki erre azt mondta, hogy előfordul. Ezért keresek olyan fogorvost Szegeden, aki nem túl drága és viszonylag jól dolgozik.
2012. nov. 21. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Amerre én lakom itt 4-5 ezer forint :-§
2012. nov. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!