Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jól csináltam? Antibiotikumot...

Jól csináltam? Antibiotikumot teába?

Figyelt kérdés
Begyulladt a fogam, kaptam rá antibiotikumot, hétfőn. A gyógyszer óriási, öklendezek és nem bírom lenyelni, sehogy sem.... Kedden szedték a fogamat a szájsebészeten, ott antibiotikumot nem említettek, csak fájdalomcsillapítót, ha fáj. Nem fáj igazán, csak úgy tompán, néha-néha egy negyedórára, ilyenkor veszek be cataflamot és akkor órákig nem jelentkezik még tompa fájdalom se. Ma estére hőemelkedésem lett, 38° fölé nem ment egyszer se. Vettem be lázcsillapítót, az viszont nem viszi lejjebb. Gondoltam mégis be kellene szedni az antibogyót, de megint csak fuldokoltam tőle, így ketté vágtam és beletettem teába. Most készülök meginni. Így is hat? Jól tettem? Úgy gondoltam, így legalább valamennyi jut a szervezetembe, az is több a semminél.

2012. nov. 21. 23:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Oké, nem írt még senki, de leírom, hogy úgy is borzasztó volt, szóval hagytam a fenébe....
2012. nov. 21. 23:33
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem akkor negyedeld, nyolcadold... persze úgy is hat, ha porítod...egésszen porrá, az a lényeg, hogy minden szeme a szervezetedbe kerüljön... a beledben úgyis feloldódik apró porrá...
2012. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
filmtabletta.... nem tudom negyedelni. vagy egészbe vagy sehogy. egészbe nem megy....
2012. nov. 22. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!