Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lejárt TB vel emnnyibe kerül...

Lejárt TB vel emnnyibe kerül egy fogtömés körzeti fogorvosnal?

Figyelt kérdés
ebben az évben érettségiztem munkahelyem még nincsen es nem fizettem a havi 5ezret sem
2012. nov. 23. 10:06
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy még érvényes a tbm?diákigazolvány okt végégig volt érvényes és azt olvastam hogy +45napig a tb is rendben van
2012. nov. 23. 10:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdeklődj a méltányossági kezelésről!

Vagy menj be a polgármesteri hivatalba és érdeklődj a TB-megelőlegezésről, illetve átvállalásról.Bizonyos rászorultaknak, bizonyos feltételek mellett fizeti a TB-t az állam!

Sürgősségi fogászati ellátás azonban mindenkinek feltétel nélkül jár, tehát, ha nagyon fáj a fogad, vagy valami más súlyos száj vagy fogbajod van, el kell hogy lássanak, ha nincs is tb.Mellesleg ha Tb nélkül tömik egy fogadat, az sem egy egetverő költség, még ha neked kellene is fizetni.

2012. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még érvényes is, de az említett lehetőségekről akkor is jó lenne tájékozódnod, csak hogy képben légy, mindíg jóljöhet a megszerzett információ!
2012. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dec 15-ig megcsinálják, utána ha nem lesz munkád, úgyis behajtják a tb-t. Vagy lehet kérni az önkormányzattól, hogy fizessék.
2012. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Be kell jelentkezni álláskeresőnek, akkor él a kártya is.
2012. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!