Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt fog, feldagadt...

Begyulladt fog, feldagadt fogíny. Milyen házi praktikák vannak ellene?

Figyelt kérdés
Csak jövő héten jutok el a fogorvoshoz, de addig nem bírom ki... Nem is a fájdalom a legrosszabb, hanem az hogy a fél fejem fel van dagadva és beszélni is nehezemre esik. Valahogy el tudnám mulasztani a duzzanatot?
2012. nov. 23. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Háziorvossal írass ki Dalacint, és szedd be.
2012. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen Dalacin, ellenben lehet hogy fosni fogsz tőle, vagy olyan zombi leszel, hogy ahhoz se lesz kedved hogy ülj és nézz.

Nálam is ez volt, Dalacint adtak olyan voltam tőle mint aki hetekig nem aludt, fogytam is mellette.

Kérdezd meg a háziorvosod.

2012. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1000 mg C vitamin, és Gengigel géllel dörzsölgesd két óránként. Ha drága neked a Gengigel, akkor öblögess Corsodyllal. Ha teheted, egyél minél több fokhagymát, sőt egy-egy frissen vágott szeletet odatehetsz az ínyre óránként, elég jól csillapítja. Ezeket tapasztalatból írom sajnos. Nekem a szegfűszeg nem vált be, de sokan szokták írni azt is. A C vitamin és a gengigel nagyon hatásos volt, én sem gondoltam volna.
2012. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!