Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van értelme fogat gyökérkezeln...

Van értelme fogat gyökérkezelni ha nem mindig fáj?

Figyelt kérdés
Van egy tömött nagyörlőm ami 3-4 hete fáj de csak ha vmi keményre harapok és ha csak egy bizonyos ponton harapok rá. Voltam már miatta fogorvosnál, csinált röntgent is de nem látott semmit még a röntgenen sem, és azt javasolta még ne nyúljunk hozzá viszont azt mondta csak a gyökérkezelés segíteni ha a panaszok nem múlnak el. Nem tudom érdemes-e gondolkodom a gyökérkezelésen?

2012. nov. 23. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi mást tudsz kitalálni, ha nem a gyökérkezelést? Ha fáj, akkor simán megcsináltatod és kész.
2012. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magától meggyógyulni nem fog csak tovább romlani! Én megcsináltatnám a helyedben!
2012. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ahh nekem is ez van. De nem múlik el. Fáj de csak ha ráharapok másik fogammal. Kaját harapok vele akkor nem fáj. Nekem azt mondták gyökér kezeltetni kell valószínűleg. Csak az a baj hogy első fog, pár év múlva meg csináltathatom helyére a műfogat. :/ Szerintem te is gyökér kezeltesd, magától nem fog elmúlni. :/
2012. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Err222 válasza:
te bégül gyökérkezeltetted ? hogy érted hogy pár év múlva lehet műfogad ?
2015. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!