Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet hogy rák? (többi lent)

Lehet hogy rák? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit ne viccelődjön mert tényleg komoly téma :/ .

2-3 hete észrevettem egy foltot a számban kb 2 forintos nagyságú volt nem is törődtem vele (lehet kiharaptam, forró leves stb...) 1 hete voltam a fogorvosomnál, csak érdekelt hogy mitől van és ő sem tudott mondani rá semmit holnap megyek vissza de nagyon félek tőle h rák.*A folt felett kb a fogakkal 1 vonalban van egy gombostűfej nagyságú dudor a tetején 1 barna/fekete folttal. Légyszi segítsetek mi okozhat ilyen elváltozást?


2012. dec. 6. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egy biztos, ha rák lenne, akkor azt a múltkor is fel kellett volna ismernie a dokidnak.

2012. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Valószínűleg nem az!!!


Ha ekkora -szemmel is látható- daganat lenne, akkor az már elég súlyos esetet jelentene. Vagyis nagy valószínűséggel áttéteket is, stb stb.


Vagyis jelentős, hirtelen mértékű súlyvesztésed lett volna a közelmúltban, hullana a hajad, vagy más egyéb szokatlan tüneteid is lennének. Ne parázz, tutira csak egy sima elváltozás! Mondjuk azért szedesd ki szerintem.

2012. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok és sajnos dohányzok :( tuti hogy a dokinak fel kelet volna ismernie "ilyet még nem látott" azt mondta tényleg parázok hiába tudatába vagyok a súlyosságával nem birok leszokni se :/
2012. dec. 7. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Van rossz fogad a környékén?
2012. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hiába dohányzol, ha 17 vagy, akkor pláne nem szájrák!

Képet nem tudsz feltölteni/küldeni?

2012. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!