Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehetek egészségpénztár...

Hogyan lehetek egészségpénztár tag? Érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Utána nézel, hogy milyen egészségpénztárak vannak és azokhoz hogyan kell jelentkezni. A neten biztos minden fent van.


Ha a munkáltatód a cafeteria keretében finanszírozza akkor megéri, főleg ha pl szemüveges/kontaktlencsés vagy, mert lencsefolyadékot, lencsét tudsz rajta vásárolni ráadásul kedvezményesen. De szerintem ha nincs munkáltatói hozzájárulás akkor nem igazán biznisz.

2012. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha csak önként szeretnék tag lenni, akkor nem különösebben jár előnyökkel, jól értem? Nálunk a munkáltató nem finanszírozza, illetve nem választható, csak az étkezési utalvány.
2012. dec. 10. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk megszűnt a munkáltatói EP hozzájárulás,de továbbra is megéri tagnak maradni, 3000 a minimum befizetés,vagyis évi 36000(Generali EP).Nekem sok a magánfogászati kiadásom és patikai számlát is sokat gyártunk,tehát van mit elszámoltatni.A saját befizetés 20% adókedvezmény miatt éri meg.
2012. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem mindenkinek éri meg az egészségpénztári tagság. Függ a kiadásoktól, a keresettől és az élethelyzettől is.

Tájékozódni mindenesetre érdemes.

2012. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. dec. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!