Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elektromos fogkefe szakértők,...

Elektromos fogkefe szakértők, mi itt a különbség?

Figyelt kérdés

Mi a különbség a két fogkefe között?


[link]


Ha láttok különbséget, akkor melyiket ajánljátok? És úgy egyáltalán, jó fajták ezek?

Köszi előre is!


2012. dec. 11. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
vadászkutya legyek, ha látok különbséget ... jó fajták
2012. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is oral b van, olyan amihez szájzuhany is van. Itt a hangsúly a fogkefe fejeken van! Ha jól látom akkor a felső kettő, aminek a feje teljesen kék az érzékenyebb fogakra van. A 3D White az azt jelenti hogy a fogkefe fej közepén van egy kis lyukszerűség ott jobban megtapad a fogkrém ezáltal fehérebbbek lesznek a fogaid. Sajnos most csak telefonról vagyok az ami nekem van, hirtelen nem is látom. Az olyan h vannak keményebb sörtéi is, így alaposabban tisztít. De holnap otthon leszek és akkor megtudom írni hogy pontosan mi a neve!
2012. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oral b Professional Care 500-ast vennék ehelyett vagy jobbat, az már tudja a 3D mozgást. A szájzuhanyos meg 15ezer alatt felejtős...:D
2012. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja. Audit is vennék a Seat helyett, de nem engedhetem meg magamnak. Bocsi, de persze, hogy mindig vannak jobbak! Engem most konkrétan ez a két fogkefe érdekel, és azóta rájöttem, hogy a méreteik különböznek! Az egyik kisebb, mint a másik.
2012. dec. 11. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!