Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogkő érezhető dolog (pl....

A fogkő érezhető dolog (pl. Nyelvvel tapintható)?

Figyelt kérdés
Lehet-e érezni a fogkövet? Látni nem látok semmit, de az egyik hátsó fogam felülete (az ínynél) nem sima, hanem "redős", vagy mi. Csak ott. Lehet, hogy fogkő? Mennyiért szedik le, ha az? Normál körzeti orvos leszedi?
2008. máj. 28. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet érezni. Ahogy mondod, a helyén jóval érdesebb a felszín mint a fogkőmentes helyen. Elképzelhető, hogy ott fogköved van. Az íny alatt is lehet, amiről nem is tudsz. Normál körzeti orvos? Háziorvosra gondolsz? Mert az nem szedi le. :) Egyébként nem tudom mennyiért szedi le a fogorvos, vhol láttam, hogy 2500 ft. (de nem tudom, hogy magánrendelő volt-e)

2008. máj. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogorvosom azt mondta, hogy mikroszkóp alatt néze olyan a fogkő, mint egy pici sündisznó....tehát érezni lehet a nyelvvel.
2008. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én magándokinál voltam. 8000 Ft volt.
2008. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!