Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után mennyi idő a...

Foghúzás után mennyi idő a gyógyulás? (Bővebben)

Figyelt kérdés
Ma reggel húzták ki egy pesti ügyeleten ugyanis pár napja mikor már nem volt egy fogorvos se akkor iszonyatosan megfájdult az egyik fogam. Azt mondta az orvos gyökérkezeli, de én mondtam, hogy inkább huzza ki. Mit ehetek és mit nem? (tejeset nem ez oké) cigizni mennyi ideig nem szabad? (Még reggel huzták ki most bár óvatosan elszivtam egy szálat) És mennyi idő a gyogyulás?:)
2012. dec. 23. 18:16
 1/6 A kérdező kommentje:
plusz: egyáltalán nem fáj a kihúzás óta, csak egy kicsit mintha meglenne duzzadva, de gondolom ez normális.
2012. dec. 23. 18:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb. 2-3 hét a teljes gyógyulás, amúgy elég nagy hülyeség volt kihúzatni ha még meg lehetett volna menteni gyökérkezeléssel.


A cigit is érdemes mellőzni amíg be nem gyógyul...

2012. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem volt kedvem még honapokig pestre járni gyökérkezelés miatt..... plusz meg mi értelme? gyökérkezelés, aztán a végén úgyis kihúzásra kerül a sor... ahogy általába :)
2012. dec. 24. 09:14
 4/6 A kérdező kommentje:
cigiről pedig annyit nem azt kérdeztem h mellőzem vagy ne mert ezt tudom, azt kérdeztem hogy mennyi ideig.... ???? :)
2012. dec. 24. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Fuss neki a válaszomnak mégegyszer!
2012. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Melyik fog?

Hátsó?

2014. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!