Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogszabályzó kellesz...

Milyen fogszabályzó kellesz hogyha fent nagyon eláll a fogam? Kivehető vagy állandó? És körülbelül milyen árban van?

Figyelt kérdés
A kérdés érhető:) Válaszoljatok pls (:
2009. aug. 25. 17:50
 1/5 anonim válasza:
Általában ha nagyon eláll,akkor egy rögzítettet szoktak javasolni. Éjszakait,ha nem teszed be rendszeresen,akkor csak kidobott pénz,mert a fogaid nem állnak be rendesen.Én most fogok kapni állandó fogszabályzót,mert a felső fogsoros jobb fele el van csúszva,és rosszul harapok össze.Alsó-felső állandót kapok,és ez így lesz 60.000Ft.Húzós összeg,de megéri,mert rendes lesz a fogsorom.Ja és ha állandót kapsz,ne ess kétségbe.Nem dől össze a világ.16/L
2009. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az elsőt kiegészíteném, hogy egy ív 60000 Ft
2009. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nekem fellül nagyon elállnaka fogaim.. 75000 felüllre csak.nekem allulra is kell így 145000 lesz. húzos ár.. de persze állandó kell.
2009. aug. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az ár attól függ,hogy milyen a fogszabályzó típusa.Meg persze a fogorvostól.Két féle fogszabályzó van: 1.Gyorsabban helyre rakja

2.Kicsit lassabb

Annyi a különbség a kettő között,hogy az első majdnem duplája.Nálunk Győrben legalábbis így van.Nem tudom máshol hogy van

2009. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2009. aug. 27. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!