Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnapig el kellene tüntetnem...

Holnapig el kellene tüntetnem a herpeszemet. de ma jött ki! Momdjatok nekem minnék hatékonyabb módszert?!

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg herpesz semmi gyorsító nincs rá. Kb 2 hét, hogy elmúljon. Vegyél a gyógyszertárból herpesz-tapaszt, gyógyít és eltakarja, de ezzel is 2 hét a gyógyulás.
2012. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jujj..fiúval találkozol?
2012. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem fog menni, legfeljebb megelőzheted azt hogy nagyobbra kijöjjön. Jegeld és diétázz, valamint vitaminokat és probiotikumot is szedjél. Valami antibiotikumos kenőcs is jó rá, pld. szemkenőcs. Nekem ezt orvos mondta.
2012. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem van megoldás,


én általában herpeszkrémet hsználok, de ha éppen nincs itthon, akkor fogkrémet teszek rá. Sokkal gyorsabban leszárítja.

2012. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még nem jött ki,de már érzem,és inkább tettem rá fogkrémet :)

mellesleg,ha már elöjött és hólyagos ak már nem szabad fogkrémet tennk rá,mert csak súlyosbítja a helyzetet :)

2012. dec. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!