Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bejelentett ideiglenes lakcímr...

Bejelentett ideiglenes lakcímre kaphatok-e ingyenes körzetes fogászati ellátást abban a körzetben, ahová az ideiglenes tartózkodási helyem szól?

Figyelt kérdés
Tehát úgy, mintha állandó lakhely lenne. Az állandó lakhelyemhez képest a tartózkodási helyem teljesen másik megye.
2009. aug. 27. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Én megkérdeztem az illetékeseket, azt válaszolták, nincs különbség az állandó és ideiglenes lakcím között ebből a szempontból.

2009. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. én is így játam. azt hittem, hogy az ideiglenes lakcímmel elmehetek dokihoz, mikor odaadtam a lakcímkártyám, közölte velem, hogy menjek az állandóra...
2009. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na most akkor igen vagy nem? Második: nem sima orvosra gondoltam, hanem ugyebár fogászra...vagy az mindegy?
2009. aug. 27. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz. A másodiknak a dokija kényelmes volt, kötelessége lett volna ellátni őt. Gondolom, látta, hogy nem nagy a baj, nem volt kedve foglalkozni vele, és valószínűleg azt is sejtette, hogy tájékozatlan emberrel van dolga, aki nem fog tiltakozni.
2009. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
engem elláttak a fogászaton, mikor koleszos voltam. és szerintem el is kell látniuk. ha nem, akkor csak extrém bunkó volt a fogász. de a legegyszerűbb, ha felhívod, ahova menni akarsz és megkérdezed.
2009. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!