Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó fogorvost Győrben?

Jó fogorvost Győrben?

Figyelt kérdés
Tud valaki egy jó magán fogorvost győrben, aki nem a vietnámi kínzási módszereket alkalmazza, a fogorvosi kezelések alkalmával? De az is jó, ha elmondjátok, hogy melyikhez ne mennyek :)

2013. jan. 15. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


ő egy roppant türelmes és jó doki:) Most ő hozza rendbe az elhanyagolt fogsorom. Tudniillik rengeteg szuvas fogam van plusz bölcsességfog problémák és hát pánikbeteg vagyok mellé. Már mikor beléptem először az asszisztens tündérisége is megnyugtatott,aztán kaptam ingyen nyugtatót,rengeteget beszélgettek velem,és a végén a szét törött bölcsességfogamat fél pillanat alatt kiszedte.

Teljesen fogmentésre utazik amúgy,nagyon precíz és modern technológiával dolgozik,emellett mondom félnem sem kell mert nagyon érti a dolgát. Nem bunkó,persze tudom nem első ez egy fogdokiba,de nekem megnyugtató hogy asszisztensével mennyire támogatnak,és meg lehet velük beszélni bármit.

Nagyon ajánlom,rengetegen járnak hozzá tehát minél előbb időpontot kell kérni,híres egy doki győrben nem véletlenül!!

Ha kell még infó szólj :)

2013. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi az információkat! :) Tök jó dolgokat írtál :) Azért privátban még kérdezek tőled :)


De ha másoknak van még ötletük és véleményük osszák meg nyugodtan, mert egyelőre még nem döntöttem el semmit se :)

2013. jan. 16. 19:13
 3/5 Levander ***** válasza:

Szia


Én magánrendelésben szoktam a szájsebészet főorvosához járni, Dr. Koritsánszky Lászlóhoz.


Jereváni út 19-ben. Telefon: 347-799

2013. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a választ! :)


Aki tud még jót vagy rosszat, ne tartsa magában! :)

2013. jan. 16. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem probléma, megkérdezhetem az első válaszolót, hogy milyen árakon dolgozik a doktor úr? Mármint a foghúzás, pláne bölcsességfog esetén és fogtömés mennyibe kerül nála? Köszönöm előre is.
2013. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!