Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha azt mondom a fogorvosnak,...

Ha azt mondom a fogorvosnak, hogy 2 hónap múlva szeretném ha lekerülne a fogszabályzó, megcsinálja?

Figyelt kérdés
Már 2 éve rajtam van ez a szar, nagyon ideges vagyok már, fölöslegesnek tartom, hogy havonta 5e-t fizetek neki a semmiért. Mert semmit sem csinál, kicseréli a gumit és ennyi... Ha megmondom neki h 2 hónap múlva leveszi, mennyire fogja ez érdekelni?
2013. jan. 19. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha még nem állt teljesen helyre, akkor semennyire. Nem viccből van az fent.
2013. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szerintem a fogszabályzó nem kötelező, bármikor levetethetem ha úgy gondolom, az már az én felelősségem
2013. jan. 19. 16:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott, mikor lehetne levenni szerinte? Amúgy megértelek de azért nem árt rákérdezni hogy miért van még fent. meg gondolom utána éjszakai kell. Amúgy igazad van, néha hajlamosak lassabban dolgozni csak hogy több pénzt kapjanak.De előtte én rákérdenék, aztán meg hogy lehetséges e hogy levegye 2 hónapon belül. Amúgy semmit, szerintem is simán levetetheted ha még nem is jó saját felelősségedre.
2013. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem, de semmi konkrét választ nem mondott... annyit, hogy majd kapok valami vastagabb ívet, meg hogy azzal még meg kell várni, amíg beállnak... És az mennyi idő? Nem sok...

hányszor hallottam ezt már, istenem...

2013. jan. 19. 16:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyi ideig kibírtad tarts még ki kicsit. Nem kérdeztél még rá másik dokinál hogy milyen? Mennyi idő még? Magándoki amúgy?
2013. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbál lebeszélni ha nem megy, aláírat egy papírt, hogy a te kérésedre fejezik be a kezelést és leveszi.
2013. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

értem,köszi :)


amúgy magándoki, de sajnos ő az egyetlen aki fogszabályzóval foglalkozik a városban, sztkshoz meg nem szeretnék menni

2013. jan. 19. 23:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen,én is úgy tudom hogy aláírat egy papírt veled,hogy aztán nehogy az legyen hogy "bepereled" mert nem jó munkát végzett:D
2013. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ugyan :D
2013. jan. 24. 21:27
 10/12 anonim válasza:

Velem már az elején aláiratott egy papírt, hogy a fogak visszamozdulása előfordulhat. Bizalomgerjesztő, mi?

Biztos nincs másik szakorvos? Én azért nyomoznék egy kicsit...

2013. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!