Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szegeden hol csinálnak legolcs...

Szegeden hol csinálnak legolcsóbban porcelánhéjat fogra?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha 150ezerből kijönne 4 fogra a héj, ha olcsóbb lenne, akkor mégjobb.

2013. jan. 23. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
én dr. Csala Editet ajánlom.
2013. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a gond a fogaiddal?
2013. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kiskoromban vitaminhiány kkövetkeztében egy sárga csík alakult ki az első fogaimon. Ezt szeretném minél hamarbb eltüntetni, mert szórt fényben nagyon csúnya és szégyenlem magam emiatt. Csak ez az egy megoldás lenne jó. :((

Az 1. Valaszolonak meg köszönöm a nevet :)

2013. jan. 23. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
majd írj hogy sikerült és hogy mennyi volt.
2013. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rendben :)

Az ár viszont engem is érdekelne, nem tudja valaki, hogy Csala Editnél vagy más szegedi fogorvosnál mennyi egy direkt héj?

2013. jan. 23. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt 20ezer darabja.

Az ottani fogorvosokból Pelsőczi-Kovács Istvánt ajánlom. Nagyon precíz és a fogpótlások a szakterülete

2013. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bár a porcelán héj nem direkt héj...annak 37 ezer darabja
2013. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak most láttam ezt a direkt héjat, az ára is jobb, hamarabb is kész van, pont elég lenne az is :D
2013. jan. 23. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Én porcelán héjon gondolkozok és pont ezt a klinikát szúrtam ki. Ez a 37 ezer ft a legolcsóbb ár, amit találtam szegedieknél és akkor én is 4 fogra meg is tudnám csinálni. De szerintem a porcelán jobb, mert az sose színeződik el, a direkt héj meg igen? ebben nem vagyok biztos.

Ez a klinika megbízható?

2013. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!