Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Mindentment fogorvosairól...

A Mindentment fogorvosairól van tapasztalatotok? Úgy látom, Pesten ők a legolcsóbbak.

Figyelt kérdés
Azt tudjátok, hogy milyen anyagokkal dolgoznak?

2013. jan. 24. 15:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Olcsó húsnak néha híg a leve. Egyébként én Pestről Székesfehérvárra szoktam lejárni (Dr. Hátsági Miklóshoz), mert megfizethető minőséget nyújt a fogorvosom, a fővárosi áraknál lényegesen olcsóbb, kb. 30%-al.
2013. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
56%

Nem hiszem, hogy rosszabbak lennének az anyagaik, mint bárki másnak. Ez nem olyan, hogy nagyon válogathatsz, nagyon kicsi a piac.

Amúgy nem ők a legolcsóbbak. Találni náluk jóval olcsóbb árakat is: ahogy néztem, pl. cirkonkorona 53 ezer, a hagyományos porcelán 28,5 ezer, a gyökérkezelés pedig akár több tízezerbe is kerülhet. Ennél jóval olcsóbb ajánlatokat is lehet találni kevésbé agyonreklámozott helyen, csak nézz széjjel az interneten. De ha jól láttam, adnak árgaranciát, azaz ha találsz egy pl. 14 ezres porcelánfog árat (találtam egyet Nyíregyházán), akkor olcsóbban megcsinálják? Mondjuk 13 ezerért, az oldalon hírdetett 28,5 helyett?

Ugyanakkor árgaranciát adnak, de a munkákra való garanciát nem látom sehol.

2013. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen, a munkára adott garancia nekem is hiányzik, s eléggé agyonreklámozzák magukat. Pont ezért vagyok bizonytalan velük szemben. De fogtömések terén elég jó áraik vannak a piachoz képest. És nekem csak tömés kell, semmi extra.
2013. jan. 27. 12:42
 4/22 anonim válasza:
51%
Én múlt héten voltam náluk. Kicsit aggódtam én is, hogy milyen lesz, de egy nagyon kedves doktornőhöz kerültem. Széchenyi Eszter a neve, bátran ajánlom mindenkinek. Nagyon odafigyelt mindenre, kedves volt, és a gyökérkezelés amit csinált inkább csak kellemetlen volt, mint fájdalmas. Hozzá fogok menni a továbbiakban is.
2013. ápr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
az előző válasz fent van a mindentment honlapjának véleményei között is, csak másik doktornő nevét reklámozva ;)
2013. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

És tényleg. Hiába, már itt is reklámozzák magukat a cégek, orvosok... :(


Pedig pont az lenne a lényege ennek az oldalnak, hogy ne reklámot zabáljunk, hanem fogyasztók, egyszerű emberek véleményeit, tanácsait hallgassuk meg.

2013. máj. 13. 11:13
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez és egy másik kérdés is első oldalas Google-találat, ezért célszerűnek gondoltam egy újabb véleménnyel bővíteni a témát.


Én egy fogkozmetika csomagot vettem igénybe a Városmajor utcai rendelőben, ami az ajánlat szerint az alábbiakat tartalmazza:


"1., Állapotfelmérés

2., Konzultáció

3., Fájdalommentes ultrahangos fogkő eltávolítás a teljes fogsorra (alsó és felső)

4., Fogak polírozása

5., Fogközök tisztítása

6., Dentálhigiéniai, szájápolási tanácsadás

7., Ingyenes kontrol"


Vörös Ildikóhoz kerültem, aki teljesen gyakorlottan és - amennyire én látom - alaposan végigment mindkét fogsoron, fájdalmat minimálisan okozott, ami a gyulladt ínyemnek tudható be, közben mondta is, hogy mit csinál, türelmes volt. A szolgáltatásnak ez a része nekem pozitív volt, az ár-érték arány kiváló volt a féláras akció miatt.


Ami nekem hiányzott az egész helyből, az elsősorban egy mosoly valakitől (a saját dentálhigiénikusomtól éppúgy, mint attól, aki fogadott), mert koloncnak érezni senki nem szereti magát, mégha tudjuk is, hogy az ott dolgozók nem hobbiként csinálják, amit csinálnak. Államiban már hozzászoktunk, hogy az ellátás gyártósorszerű rutinban megy, és az orvoson sok érdeklődést nem látunk, de magánorvosnál eddig nem ez volt a tapasztalatom. A gyártósor itt sem igaz, de például a tájékoztatóban ígért konzultáció és dentálhigiéniai, szájápolási tanácsadás nekem azt sugallta, hogy egy jól felépített menete lesz a dolgoknak, az elején egy adag tájékoztatással, és egy értékes diskurzussal, de a valóságban legfeljebb akkor van válasz, ha kérdezel valamit, szóval nincs meg az az exkluzivitása a magánklinikai élménynek, amit szerintem sokan elvárunk a szolgáltatás részeként.


Összességében, ha egyszerűen és (akciós időszakokban) olcsón túl akarsz lenni a dolgon, akkor nincs miért nem ajánlani a helyet, de ha alapvetőnek tartod, hogy kiemelt figyelemmel kezelnek egy fizetős helyen, akkor elképzelhető, hogy ebben a részében csalódni fogsz.


Én féláron elmennék másodszor is, de amint nagyjából annyiba kerülnek, mint mások, máshova mennék.

2013. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ja, és a 4-es és 5-ös válasz kapcsán rákerestem az említett véleményre, és tényleg fent van egy másik névvel a honlapjukon, szóval gondoltam, maradjon meg az utókornak, ha már ennyire bénák voltak. :D


"Én a múlt héten voltam a rendelőben. Kicsit aggódtam, hogy milyen lesz, mert az árak nagyon olcsók, de egy nagyon kedves doktornőhöz kerültem. Duli Orsolya a neve, bátran ajánlom mindenkinek. Nagyon odafigyelt mindenre, kedves volt, és a gyökérkezelés amit csinált inkább csak kellemetlen volt, mint fájdalmas. Hozzá fogok menni a továbbiakban is."

- forrás: [link]

2013. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Prohácziké V. Ildikó válasza:
53%

Tisztelt ....!

Ne haragudjon ,hogy nem tudom megszólítani a 7 számú komment szerzőjét,de sajnos a nevét sehol nem látom!

Csak azét szolok hozzá mert rólam ír.Én vagyok az a dentálhigiénkus aki a szájában dolgoztam. Úgy gondolom, hogy bárki aki hozzám belép azt megtisztelem, türelmes és megértő vagyok mindenkivel, és elmagyarázom szakmai szemmel mit látok és milyen problémát és hogyan lehet megoldani, és még mosolyogni is szoktam.Ha ezt nem tettem volna elnézést kérek érte. A szájhigiénés tanácsadás az pedig mindenkinél más,egyénre szabott. Függ az egyéntől a fogak és a szájüreg állapotától. Ha az adott egyénnek SZÜKSÉGE VAN arra,hogy bármit javasoljak,értem ez alatt (fogkrém szájvíz,fogmosási technika) ezt mindig megteszem. Reklámozni viszont egyik fogápolási cikket gyártó illetve forgalmazó céget nem szoktam. Véleményem szerint minden alapja az hogy megtanultunk- e helyes technikával fogat mosni és elég időt fordítunk a tevékenységre. Azért köszönöm a kritikát !

Proháczikné Vörös Ildikó

2013. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Ildikó, ahogy azt a véleményemben is írtam, a türelmével nem is volt gond, sem az elvégzett szolgáltatásokkal. Az észrevételem sokkal inkább az egész helyre általánosan vonatkozik, mintsem kimondottan önre, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy a legtöbb időt nyilván az ön székében töltöttem el.


Én egy magánorvosi rendelőben ahhoz szoktam hozzá, hogy az érkezésem pillanatától mindenki igyekszik elérni, hogy egy kimondottan pozitív élménnyel távozzak, és egy kicsit otthon érezzem magam. Ez főleg olyan helyeken kritikus kérdés, ahol a vizsgálatok vagy kezelések kellemetlenek. Félre ne értsen, soha nem vágyom arra, hogy az orvosaim magukra erőltessenek egy mosolyt, ha az nem jön magától, és főleg nem azt várom, hogy bárki mű bájolgásba kezdjen. Ettől nem leszek komfortosabb a helyzetben, viszont attól igen, ha azt látom, hogy akik foglalkoznak velem, azoknak akár még a pályán töltött évtizedek után is az a szenvedélyük, és az iránt van elhivatottságuk, amit épp csinálnak. Magán és azon a kollégáján is, aki fogadott, azt láttam, hogy semmi kedvük az egészhez. Ez nem jelenti, hogy nem fognak lelkiismeretesen dolgozni, de azt igen, hogy nekem sem lesz semmi kedvem visszamenni. Jók az áraik, de annyival nem jobbak, hogy a különbözetet ne fizessem ki örömmel egy olyan helyen, ahol az üzleti modell arra van berendezkedve, hogy a páciens a kezelés végén még meg is akarja köszönni, hogy ott hagyhatja a pénzét. :)

2013. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!