Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenbe a klinikán milyen...

Debrecenbe a klinikán milyen áron dolgoznak a fogorvosok? Pl. Esztétikus fehér tömés? Fogszabályzó? és a fogorvos hallgatók tényleg olcsóbban vagy ingyen csinálják meg? (köszönöm a segítséget)

Figyelt kérdés

#Debrecen #fogszabályzó #klinika #fehér esztétikai tömés
2013. jan. 26. 20:43
 1/4 anonim válasza:
Akihez én járok magán fogorvoshoz, ő 9-10e körül csinál fehér tömést, és igen, vannak orvostan hallgatók akik ingyen csinálják, de nyilván nem lehet összehasonlítani egy tanuló munkáját egy profiéval. A fogszabályzás akár ingyen is lehet az Otiban. A fehérítés meg zsebbe nyúlós, tudtommal csak magán orvosoknál és elég nagy különbségek vannak, az én orvosom 100e körül készít éjjel hordható fokozatosan működőt, ő nem híve a gyors megoldásoknak.
2013. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor te nem ajánlod azt h hallgatókkal csináltassam meg? tudsz Db-be esetleg egy jó, de kevésbé drága magán fogdokit?
2013. jan. 26. 22:57
 3/4 anonim válasza:
Ezzel nem értek egyet, hogy a hallgatók nem jól csinálják meg. Én egy évig jártam, egy rezidenshez, tehát ő sem volt még profi, azonban az összes amalgám tömésemet kicserélte esztétikus tömésre, és csak esztétikus tömést készített, hozzáteszem volt egy letört fogam, ahol élpotlást kellet végezni, és olyan gyönyörű lett, hogy senki sem mondaná meg, hogy az egy letört fog volt. A kezelés egyáltalán nem fájt sosem. Mindig időpontra hívott, így alig vártam pár perceket. Hozzáteszem, hogy egy profi vidéki fogorvos, aki elismert szakember, nem csinált nekem ilyen fájdalommentesen, és ilyen szépen egy fogászati kezelést sem. Nyílván azért egy Debreceni profi fogorvos lehet hogy jobb róluk nem tudok nyilatkozni. Az is lehet, hogy csak nekem volt szerencsém, és jó fogorvostan hallgatóhoz kerültem. :D Mindenestre, hiányzik, hogy most nincs mit csinálni a fogammal, mert hozzá, szívesen sőt akartam is menni...
2014. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, a hallgatóknál csak anyagárat kell fizetni, ami jóval olcsóbb, de van hogy hónapokat akár 5-6-ot is kell rá várni, ha nem többet. A fogszabályzó (felnőtt) a Klinikán alsó hangon 250 ezer és erre jön a többi költség... nekünk telefonon mindennel együtt 500 ezret mondtak... 18 éves korig pedig Tb támogatott, szóval jóval olcsóbb, de rengetegen vannak ott is 2 hónap után kaptunk időpontot.
2015. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!