Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapest 7. kerület sztk-s...

Budapest 7. kerület sztk-s fogászatából ismeri valaki Mandula Jánost vagy Mandula Diánát? Elvileg csak ők kezelhetnek a lakcímem szerint. Vagy más is fogadhat?

Figyelt kérdés
Van egy lista minden fogorvos ajtaján, hogy mely lakcímekről fogadnak beteget. Nekem ők vannak kirendelve. Milyen orvosok? Van tapasztalatotok róluk?

#Budapest #TB #fogorvos #SZTK #VII. kerület #Mandula János #Mandula Diána
2013. jan. 28. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ismerem őt. Nagybátyám tanította a gyerekeit, petrát és Diát még kicsi lány korukban nyelvekre magán tanárként. Tisztességes család úgy is mint emberek.


Jártam nála néhányszor fogászaton is. Szerintem nagyon jó orvos. Ezen kívül becsületes kedves jóindulatú emberek, János is és Katika a felesége az asszisztense a magán rendelőben. Az ő lányuk Mandula Petra a teniszező nő. Dia meg szintén fogorvos lett. Még 2000 környékén találkoztam vele hallgatóként az oktató fogászaton és megismert, rám köszönt. De azt látom, hogy tudod, hogy már ő is orvos. Igaz régen, vagy tizen..sok éve nem láttam őket. Csak ajánlani tudom ezt a családot.

2014. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 13. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
:)
2014. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!