Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok egy jó fogorvos...

Tudnátok egy jó fogorvos ajánlani Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Olyan fogorvosra lenne szükségem, akihez magánrendelés keretein belül lehet menni, mert nincs biztosításom. Legyen nagyon jó munkája, és legyen KEDVES, ne bunkózzon, mert már ilyennel is találkoztam, meg ne fárasszon ilyen baromságokkal, hogy miért nem mosok fogat, stb. Mennyibe kerülnek manapság magánrendelésen az esztétikus tömések, illetve a töméscserék?
2013. febr. 2. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én Dr. Puskás Andrást tudom nekem ajánlani. Hihetetlen jó fej, humoros, és ami a legfontosabb nagyon jól dolgozik.

Én is mint magándokihoz járok hozzá. Nekem már tömött, gyökér kezelt stb.

Én azért választottam magándokit mert a körzeti fogorvosom egy hentes szó szerint. Tőle mindenki a szájsebészeten köt ki.

Küldöm a linket, ahol utána tudsz nézni:


[link]

2013. febr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lina89 válasza:
szia.. én gyerekkorom óta Lippai Sándorhoz járok... 8000 körüli a tömés nála. de amit ő töm be azzal 10 évig kb nincs gondod az tuti... Túlontúl kedves.... miközben a szádban matat, kérdezget, érdeklődik felőled :))) elég vicces, de imádom! a kossuth utcán van az egyik 4. emeletes földszintjén a rendelője, a buszmegállóval szemben.
2013. ápr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia. Személyes tapasztalat alapjun tudom ajánlani Dr. Kiss Évát. Végtelenül türelmes és kedves. Nagyon lelkesen dolgozik. Facebook oldalának címe: [link]
2013. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Witchblade ***** válasza:

Üdv.

Dr. Jakab Leventét tudnám ajánlani, nagyon jól dolgozik!

Engem ő kezel már évek óta. Kiváló orvos. Bátran merem ajánlani mindenkinek, jól felszerelt rendelővel, jó árakkal és ügyesen dolgozik. Nyíregyházán is van rendelője a Dob utcán, a szolárium mellett. (+36 20 422 2043)

2016. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Witchblade ***** válasza:
Bocsi a telefonszáma +36 20 229 5130
2016. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!