Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínygyulladásra mi használ?

Ínygyulladásra mi használ?

Figyelt kérdés
Begyulladt alul az inyem milyen gyogyszer jó rá???
2013. febr. 4. 07:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gingisol plusz fogínyecsetelő oldat. Én gyógynövényesben vettem.
2013. febr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mármint gyógynöv boltban, de lehet van gyógyszertárban is.
2013. febr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem Parodontax fogkrémet írt fel rá fogorvos. Nagyon bevált. Igaz elsőre fura íze van, de kb 2 hét alatt rendbe tette a több éves állandó ínygyulladásom. És az óta sincs problemám vele.
2013. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! :)
2013. febr. 4. 08:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Parodontax tényleg jó, anya fogorvos és mindig azt hozta nekem, csak sajnos én szerintem allergiás vagyok valami összetevőjére, mert úgy marja a számat, hogy percekig, csak folyatom a zúduló nyálam a csapba és próbálom kibírni a fájdalmat. :S De ennek ellenére hatott, csak sajnos nem bírtam naponta alkalmazni, meg szóltak, hogy ez így nem normális. Ami még bevált az az aperizan gél szintén fogínygyulladásra és szájüregi gyulladásra. Este bekenem a vérző ínyt, másnap reggelre gyönyörű rózsaszín újra az ínyem, nem dagadt és főleg nem vérzik. Ez is gyógynövényes (zsálya), szóval a rossz íz garantált ennél is. :D
2013. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem ha épp nő a bölcsességfogam és fáj, nagyon vékony rétegben kenek rá Parodontaxot, kb fél órán belül megszünteti a fájdalmat. Még az Elmex ami jó.
2013. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hol lehet venni ezt a fogkrémet és mennyibe kerül??
2013. febr. 4. 13:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Ma vettem paradontax-ot 1050ft volt a tescoban.3 változata van én a fluoridosat vettem.
2013. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én Rossmanban szoktam venni. 990 ftért....
2013. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Van piros, zöld, ezüst csomagolású. Én pirosat szoktam. Állítólag az a legerősebb.
2013. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!