Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sos lejött a szeparáló gumi...

Sos lejött a szeparáló gumi az egyik fogamról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma raktak fel 3 db-ot mindkét oldalra és az utolsó két fogam közti kiesett. Hogyan lehet visszarakni? A doki péntekig nem rendel, akkor venné majd le szóval nem tudok visszamenni!
2013. febr. 4. 20:49
 1/4 jessiej102 válasza:
Szia! én most kaptam, illetve tegnap kaptam fogszabályzót, és előtte nekem is volt fent ilyen gumi. Nekem azt mondta a fogorvos, hogy ha kiesne akkor azonnal menjek vissza, szóval szerintem keress egy másik fogorvost, aki rendel, hamarabb, mint péntek. valószínűleg nem jól lett berakva a gumi a szádba, mert állítólag nem kéne kiesnie
2013. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom mit csináljak mert nekem csak annyit mondott hogy "nem kéne kiszedni"... amúgy neked is fájt ez a cucc? mert amióta fent van én konkrétan enni nem tudok...
2013. febr. 6. 20:00
 3/4 jessiej102 válasza:
Sajnos az első 2 napom nekem is rossz volt, mondjuk enni tudtam, de fájt, ha rágtam velük :( De ez még semmi a fogszabályzóhoz képest. Gondolom te is kapni fogsz, ha szeparáló gumit is kaptál. De ne aggódj, az is jó lesz majd 2 hét múlva :) Nekem ez az első hetem fogszabályzóval.
2013. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tudom hogy már nagyon későn válaszolok, de komolyan. Nem is mondták el hogy mit kel csinálnod? Ha valakiknek is most gumizzák a fogát,akkor itt van néhány tipp:

-Ne annyira egyél puha kenyérbelet, mert könnyen odaragadhat meg ilyesmi.

-Ha nagyon fáj...Akkor sajnálom! Ez a folyamat fájdalmas!

-És ha kiesik, rohanj vissza a fogorvoshoz! Elvileg ott kéne maradjon, de ha így állunk hozzá, akkor kiesik!

☆☆☆

Remélem segítettem annak akiknek most gumizzák a fogát!

2020. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!